Český pohár – žáků pořadatel Spartak Přerov – místo Věrovany 12.4.2008
Skupina „A“ Skupina „B“
Jméno |
oddíl |
|
Jméno |
oddíl |
Kamenický Tomáš-Zahálka Filip |
SC Svitávka 1 |
Hrdlička Jiří – Staněk Roman |
MO Svitávka 1 |
|
Prusenovský Lukáš - Tomáš |
Prima Nezamyslice |
Gerža Lukáš – Šlezinger Ivo |
Favorit Brno 1 |
|
Hájek Patrik – Boháček Tomáš |
TJ Šitbořice 1 |
Gebr Tomáš – Málek Josef |
Spartak Chrastava 2 |
|
Peřovský Daniel – Ondlevec J. |
Sokol Zlín – Prštné 1 |
Váňa Filip – Měrák Dominik |
Spartak Přerov 1 |
|
Novák Zbyněk – Říha Jiří |
Spartak Chrastava 1 |
Pražák D. – Gottfried Miroslav |
Sokol Zlín Prštné 2 |
Zápasy ve skupině „A“ Zápasy ve skupině „B“
SC Svitávka 1 |
: |
Chrastava 1 |
6 : 0 |
|
MO Svitávka 1 |
: |
Sokol Zlín 2 |
8 : 0 |
Nezamyslice 1 |
: |
Zlín 1 |
5 : 0 |
MO Svitávka 1 |
: |
Spartak Přerov 1 |
6 : 0 |
|
SC Svitávka 1 |
: |
Šitbořice 1 |
7 : 0 |
MO Svitávka 1 |
: |
Spartak Chrastava 2 |
6 : 0 |
|
Nezamyslice 1 |
: |
Chrastava 1 |
3 : 0 |
MO Svitávka 1 |
: |
Favorit Brno 1 |
4 : 1 |
|
Šitbořice 1 |
: |
Zlín 1 |
2 : 2 |
Favorit Brno 1 |
: |
Spartak Přerov 1 |
5 : 4 |
|
Nezamyslice 1 |
: |
SC Svitávka 1 |
3 : 5 |
Favorit Brno 1 |
: |
Spartak Chrastava 2 |
11 : 0 |
|
Šitbořice 1 |
: |
Chrastava 1 |
2 : 4 |
Favorit Brno 1 |
: |
Sokol Zlín 2 |
7 : 0 |
|
Nezamyslice 1 |
: |
Šitbořice 1 |
5 : 0 |
Spartak Přerov 1 |
: |
Spartak Chrastava 2 |
3 : 1 |
|
SC Svitávka 1 |
: |
Zlín 1 |
9 : 1 |
Spartak Přerov 1 |
: |
Sokol Zlín 2 |
1 : 2 |
|
Chrastava 1 |
: |
Zlín 1 |
1 : 2 |
Chrastava 2 |
: |
Sokol Zlín 2 |
1 : 7 |
Tabulka skupiny A Tabulka skupiny B
- |
Družstvo |
skore |
Body |
|
- |
Družstvo |
Tore |
Punkte |
1. |
SC Svitavka 1 |
27 : 04 |
12 |
1. |
MO Svitávka 1 |
24 : 01 |
12 |
|
2. |
Prima Nezamyslice 1 |
16 : 05 |
9 |
2. |
Favorit Brno 1 |
24 : 08 |
9 |
|
3. |
Sokol Zlín – Prštné 1 |
05 : 17 |
4 |
3. |
Sokol Zlín – Prštné 2 |
09 : 17 |
6 |
|
4. |
Spartak Chrastava 1 |
05 : 13 |
3 |
4. |
Spartak Přerov 1 |
08 : 14 |
3 |
|
5. |
TJ Šitbořice 1 |
04 : 18 |
1 |
5. |
Spartak Chrastava 2 |
02 : 27 |
0 |
Zápasy o umístění Konečná tabulka turnaje1
Zápas o 9. a 10. místo |
|
|
|
Punkte |
||||
Chrastava 2 |
: |
TJ Šitbořice 1 |
0 : 2 |
|
1. |
SC Svitávka 1 |
10 |
|
1. Semifinále |
2. |
Prima Nezamyslice 1 |
09 |
|||||
SC Svitávka |
: |
Favorit Brno |
3 : 3 4 : 3 Pen |
3. |
Favorit Brno 1 |
08 |
||
Zápas o 7. a 8. místo |
4. |
MO Svitávka 1 |
07 |
|||||
Spartak Přerov |
: |
Spartak Chrastava 1 |
3 : 0 |
5. |
Sokol Zlín – Prštné 1 |
06 |
||
2. Semifinále |
6. |
Sokol Zlín – Prštné 2 |
05 |
|||||
MO Svitávka |
: |
Nezamyslice |
2 : 2 0 : 1 Pen |
7. |
Spartak Přerov 1 |
04 |
||
Zápas o 5. a 6. místo |
8. |
Spartak Chrastava 1 |
03 |
|||||
Sokol Zlín 1 |
: |
Sokol Zlín 2 |
2 : 2 2 : 1 Pen |
9. |
TJ Šotbořice 1 |
02 |
||
Zápas o 3 a 4 |
10. |
Spartak Chrastava 1 |
01 |
|||||
Favorit Brno |
: |
MO Svitávka |
4 : 1 |
|
|
|
|
|
Finale |
|
|
|
|
|
|||
SC Svitavka |
: |
Nezamyslice |
3 : 1 |
|
|
|
|
|